Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41
0537 667 33 41
7/24 Hizmetinizdeyiz
Mamak/Ankara

Ankara Sigortalı Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Karapürçek Mah. 380. Sk. No: 8/15
    Altındağ/Ankara
  • [email protected]
  • 0537 667 33 41
  • 0536 349 73 98
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
sigortali-ust

Her türlü taşıma işini üstlenen firmalar son zamanlarda daha çok Ankara sigortalı nakliyat olarak hizmet vermektedir. Nova nakliyat olarak gece gündüz demeden ev, iş yeri, ofis, mağaza ve parça eşya taşıma hizmetini geniş araç filolarıyla yapıyoruz. Yılların deneyimiyle ve işinde uzman ekiplerimizle ev ve iş yeri sahiplerinin istekleri doğrultusunda belirtilen sürede taşıma işini tamamlıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak son teknolojili ekipmanlar ve işinde uzman elemanlarla ev ve iş yerlerindeki eşyaları özelliğine göre paketleyerek kısa sürede taşıma aşamasına getiriyoruz. Özellikle cam, porselen gibi kırılabilecek eşyalar korunmalı ambalajlar ile birlikte özenle paketlenmesine dikkat ederek taşınmaya hazır hale getirerek sigorta güvencemizle taşıyoruz. Ev ve iş yeri sahipleri şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetlerini sigortalı olarak haftanın her günü yapmaktayız.

Sigortalı Nakliyat Koşulları

Mekân ve eşya taşımacılığı işlemini kurumsal olarak yapan nakliyat firması olarak sigortalı nakliyat hizmetini müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak taşıma esnasında taşımayı kendi güvencemizde yapıyoruz. Sigortalı taşımacılık ile müşterilerimizin eşyalarını koruma altında taşıyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası taşımada eşyaların hasar görme ihtimaline karşı sigortalı taşımacılıkla firma güvencemiz altında taşıma hizmeti veriyoruz. Deneyimli ve uzman ekiplerle çalışan ekiplerimiz evden eve, şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetini günün her saatinde hizmet verebilecek kapasite ve araçlara sahiptir.

Gece gündüz demeden geniş araç filolarıyla hizmet veren firmamız bazen aynı binadaki evlerin ve iş yerlerinin taşınma işini yaparken bazen de şehir içi ve şehir dışındaki evlerin taşınma işini sigortalı olarak yapmaktadır. Sigortalı nakliyat firmaları ev taşıma hizmetini iş bölümü yaparak aşamalı bir şekilde yapar. Nakliyat hizmetlerini aşamalı olarak yapan firmamız asansörlü taşıma ve sigortalı olarak çalışır. İş bölümü olarak yapılan ev ve iş yerleri taşıma hizmeti kısa sürede seri bir şekilde güvenceli olarak tamamlanır.

Sigortalı Nakliyat Firmalarının Vizyonları 

Ev, iş yeri, ofis ve mağaza sahiplerinin faydalandığı Ankara sigortalı nakliyat hizmetini müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak güvenilir bir şekilde işimizi yapmayı vizyon edinmekteyiz. Mekân ve eşya sahiplerine güvenle hizmet veren bir nakliyat firması olarak taşıma hizmetini sigortalı olarak yapmaktayız. Taşıma hizmetini belirtilen sürede tamamlayarak sigortalı nakliyat firması olarak işinde uzman ekiplerle birlikte ev sahiplerinin memnuniyeti doğrultusunda hizmet verme anlayışını kendimize vizyon edinmekteyiz.

Mekân sahiplerine güvenilir bir taşıma hizmetinin güvencesini veren Nova nakliyat firması olarak ev eşyalarının taşınma esnasında hasar görmesi durumunda taşıma sigortası kapsamında oluşan maddi zararı karşılıyoruz. Sigortalı nakliyat firması olarak ev ve parça eşya taşıma hizmetini eşya kapasitesine göre tek ev ya da ikili, üçlü ev şeklinde de yapmaktayız. Küçük evlerin taşınma işlemini genellikle üç ya da dört ev olarak geniş araç filolarıyla yapan nakliyat firması olarak kısa sürede sigortalı taşınma işlemini sağlamaktayız.

Sigortalı Nakliyat Firmalarının Taşıma Ücretleri

Taşıma işini haftanın her günü Ankara sigortalı nakliyat şeklinde yapan nakliyat firması olarak taşınacak mekânın tüm eşyalarının sigortasını yaparak taşıyoruz. Sigorta ücretini eşya kapasitesine göre belirlemekteyiz. Eşya kapasitesi fazla olan geniş mekânların sigortalı taşıma ücretleri eşya kapasitesi az olan küçük mekânların sigortalı taşıma ücretlerinden daha yüksektir. Şehir içi sigortalı taşımacılık fiyatları şehirlerarası sigortalı taşımacılık fiyatlarına göre daha uygundur.

Ankara Sigortalı Nakliyat Firmaları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Birçok mekân sahibinin Ankara sigortalı nakliyat firmaları hakkında merak ettiği birçok konu bulunmaktadır. Bu konulardan bazıları şöyledir:

Evden eve taşımacılık hizmeti sigortalı mıdır?

Evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamızın genelinde taşıma hizmeti sigortalı olarak yapılmaktadır.

Sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmanızın çalışma saatleri neye göre ayarlanır?          

Sigortalı taşıma hizmetini veren firmamız haftanın her günü ve saatinde hizmet verdiğinden dolayı taşıma hizmetini müşteriye göre istenilen saatte yapmaktadır.

Sigortalı taşıma hizmetinde asansörlü taşıma hizmeti de taşıma hizmetine dahil mi?                              

Sigortalı taşımacılık hizmetini veren nakliyat firması olarak asansörlü taşıma hizmetimiz de bulunmaktadır.

Sigortalı taşıma hizmetine eşyaların taşındıktan sonra kurulum ve montaj hizmeti de dahil mi?                  

Sigortalı nakliyat hizmeti veren firmamızın işinde uzman ekipleri eşyaların kurulum ve montaj işlemini de özenle yapmaktadır.

Sigortalı taşımacılık yapan nakliyat firmanızda taşıma ücretlerini neye göre belirliyorsunuz?                         

Sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmamız taşıma ücretini eşya kapasitesine ve mesafeye göre belirlemektedir.