Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41
0537 667 33 41
7/24 Hizmetinizdeyiz
Mamak/Ankara

Hakkımızda

Nova Nakliyat

Kaliteli Hizmetin Adresi

Profesyonel hizmet anlayışımızla beraber sizlerin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

Nova Nakliyat firması olarak hakkımızda öğrenilecek birçok detay bulunmaktadır. Evden eve nakliyat denilince deneyimli firmalardan biri olarak profesyonel olarak taşıma hizmeti vermekteyiz. Ev, iş yeri, ofis ve mağaza gibi birçok mekânın aynı binada, şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetini büyük bir titizlikle yıllardır yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak yaptığımız taşıma, eşya paketleme ve depolama hizmetlerini güvenilir bir şekilde vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal olarak hareket edip tüm imkânlarımızı kullanarak yaptığımız nakliyat hizmetleri birçok ev ve iş yeri sahibi tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve güvenilir taşımacılığı kendimize vizyon edinip yıllardır sorunsuz bir şekilde taşıma hizmetini yerine getiriyoruz. Son teknolojili ekipmanları ve araçları kullanarak müşterilerimizin taşıma hizmetini kısa sürede ve seri bir şekilde yapmaktayız.

Nakliyat Firmasının Hizmetleri Nelerdir?

Nakliyat firmamız güvenilir ve hızlı taşımacılıkta hakkımızdaen iyi firmalardan biri olarak birçok ev ve işyeri sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Nakliyat firması olarak ev, daire, villa, dağ evi ve müstakil ev gibi yaşam hanelerinin taşınması hizmetini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Deneyimli ve paketleme işlerinde uzman ekiplerimiz tarafından verilen evden eve taşıma hizmeti firmamız tarafından sigortalı olarak yapılmaktadır.

Ev taşıma hizmetinin sigortalı olarak yapılması ev sahiplerinin eşyalarının olası kazalar sonucu oluşacak hasara karşı güvence altına alınır. İş yeri, ofis ve mağaza taşımacılığı da yapan nakliyat firmamız iş yerleri ve ofislerin faaliyet verdiği alanlara göre eşya paketlemesi ve taşıması hizmeti verilmektedir.

Eşya paketleme ve depolama hizmetlerini de üstelenen firmamız kullanılmayan eşyaların depolanması hizmetlerini de büyük bir özenle yapmaya çalışır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte taşıma hizmetini kolaylaştıran asansörlü taşıma sistemini tercih eden nakliyat firmamız hem eşyaların güvenle taşınmasını hem de zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır.

 

Güvenli Taşıma

Yeni nesil, güvenilir nakliyat hizmetleri

Ekonomik Fiyatlar

Kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlara hizmetler.

Nakliyat Firmalarının Taşıma Hizmetlerinin Ücretleri

Nova Nakliyat firması olarak taşıma hizmetlerinin ücretlerini hakkımızdamüşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutacak şekilde belirliyoruz. Evden eve taşıma hizmeti ücretleri taşınacak evin büyüklüğüne ve mesafesine göre farklılık göstermektedir. Aynı binada evden eve taşıma hizmetinin ücreti şehirlerarası evden eve taşıma hizmetinin ücretinden daha düşük fiyat aralığında yer almaktadır.

Villa ve müstakil evlerin taşınma hizmetlerinin ücretleri daire ve küçük evlerin taşınma hizmetlerinin ücretlerine göre daha yüksek fiyat aralığında yer almaktadır. İş yerleri ve mağaza taşıma hizmetlerinin fiyatları da mekân genişliğine göre farklılık göstermektedir. Eşya paketleme ve depolama hizmetlerinin fiyatı ise eşyaların özelliğine ve depo türüne göre farklılık göstermektedir.

Nakliyat Firmalarının Taşıma Koşulları

Nakliyat firması olarak son teknolojiye sahip ekipman ve araçlarımızla hakkımızdahizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerleri taşınmasında eşyalar farklı olduğundan dolayı eşya özelliklerine göre farklı ambalajlarla paketleme yapılarak taşıma hizmeti gerçekleştirilir. Uygun koşullarda hizmetini verdiğimiz ev ve ofis taşımacılığı birçok mekân sahibinin faydalandığı hizmetlerden biridir.

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak tüm imkânlarımızı kullanarak müşterilerimizin belirttiği sürede ev, iş yeri, ofis ve mağaza taşımacılığı hizmetini veriyoruz. Güvenceli bir şekilde yaptığımız taşıma hizmetiyle müşterilerimizin eşyalarını koruyarak nakliyat hizmetini tamamlamaktayız.

Hakkımızda Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat firması olarak birçok mekân sahibinin hakkımızdamerak ettiği birçok soru bulunmaktadır. Hakkımızda sıkça sorulan sorular şunlardır:

Nakliyat firmanızın vizyonu nedir?

Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini kendimize vizyon edinerek güvenli bir hizmet vermeye çalışıyoruz.

Nakliyat firması olarak çalışma saatleriniz hangi aralıklardadır?                     

Uzun yıllardan beri taşıma hizmetini kesintisiz olarak gece gündüz demeden günün her saatinde yapıyoruz.

Nakliyat firmanızın çalışma koşulları nasıldır?          

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak son teknolojiye sahip koşullarda her türlü taşıma hizmeti vermekteyiz.

Nakliyat firmanızın taşıma hizmetinin güvencesi var mıdır?                            

Güvenilir taşıma sağlamak için nakliyat firması olarak taşıma hizmetimizi sigortalı olarak yapmaktayız.

Nakliyat hizmetinizde asansörlü taşıma var mıdır?         

Nakliyat firması olarak taşınacak eşyaların zarar görmemesi ve kısa sürede taşınması için asansörlü taşıma sistemi ile taşınma hizmetini yapmaktayız.