Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41
0537 667 33 41
7/24 Hizmetinizdeyiz
Mamak/Ankara

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Karapürçek Mah. 380. Sk. No: 8/15
    Altındağ/Ankara
  • [email protected]
  • 0537 667 33 41
  • 0536 349 73 98
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
sehirler-arasi-ust

Ev, iş yeri, ofis ve parça eşya taşıma hizmetini veren birçok Ankara şehirler arası nakliyat firması bulunmaktadır. Nova nakliyat firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak şehirlerarası birçok hizmet vermekteyiz. Ev, villa, depo ve iş yeri taşıma hizmetlerini geniş araç filolarıyla haftanın her günü yapıyoruz. Yeni ev alanların ve iş yerlerini değiştiren birçok kişi taşıma hizmetini nakliyat firmalarından destek alarak yaparlar. Deneyimli ve uzman ekiplerimiz tarafından eşya paketleme, asansörlü taşıma ve yerleştirme işlemleri kısa süre içinde yapılmaktadır.

Sigortalı nakliyat hizmeti veren firmamız şehirlerarası nakliyat hizmetinde hasar gören eşyaları güvence altına almaktadır. Taşınma esnasında hasar gören eşyalar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eşya paketleme işlemini büyük bir titizlikle yapan firmamızın deneyimli elemanları şehirlerarası taşımadan sonra eşya kurulum ve montaj işlemlerini de yapmaktadır.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Nakliyat firmalarının şehir içi ve Ankara şehirler arası nakliyat alanında birçok taşınma hizmeti bulunur. Firma olarak şehirlerarası nakliyat kapsamında başta ev taşıma olmak üzere ofis ve iş yeri taşıma, parça eşya taşıma gibi birçok hizmeti yapmaktayız. Gece gündüz demeden deneyimli ekiplerimizle ve geniş araç filolarıyla kısa sürede eşya paketleme ve taşıma işlemlerini müşterilerin bütçesine uygun olarak yapmaktayız.

Villa ve çok katlı binalarda ev, iş yeri taşınmalarında son teknolojili asansörlü taşıma hizmeti kullanarak eşyaları hasarsız bir şekilde taşıyoruz. Geniş araç filolarımızla eşyalar zarar görmeden müşterinin belirttiği sürede şehirlerarası taşıma hizmeti yapmaktayız. Son teknolojili araçlarla aynı anda iki ya da üç iş yeri ve ev taşınabilir halde şehirlerarası taşınma hizmeti veriyoruz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Firmalarının Çalışma Saatleri

Taşıma hizmetini veren Ankara şehirler arası nakliyat firmamız günün her saatinde vardiyalı olarak çalışan ekiplerimizle kesintisiz olarak taşınma hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmeti aşamalı olarak yapıldığından dolayı firmamız teknik elemanlarıyla ve son teknolojili aletlerle eşya paketleme ve taşıma aşamalarını yapıyoruz. Müşterilerimizin ev, ofis ve iş yeri taşıma hizmetini belirtikleri adrese belirtilen sürede şehirlerarası taşımacılıkla ulaştırıyoruz. Eşya depolama hizmetini de eşya yapılarına uygun olarak ambalajlayarak geniş araç filolarıyla taşıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Nakliyat firmalarından Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti alan birçok ev, iş yeri ve ofis sahipleri şehirlerarası nakliyat firması seçerken birçok faktörü göz önünde bulundurur. Şehirlerarası taşıma hizmeti veren Nova nakliyat müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermektedir.

Nakliyat firması olarak asansörlü taşıma başta olmak üzere müşterilerimizin eşyalarını sigortalı olarak kendi güvencemiz altında taşıyoruz. İşinde uzman ekiplerimizle birlikte müşterilerin isteği doğrultusunda belirtilen sürede taşıma işlemini kısa sürede güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ev, villa, iş yeri, mağaza ve ofis taşımacılığını eşya kapasitesine ve çalışma şartlarımıza göre belirleyip müşterilerimize gün verip en kısa sürede şehirlerarası taşıma hizmetini veriyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma hizmetini son teknolojili araçlarla veren şehirler arası nakliyat firmamız hakkında birçok soru sorulmaktadır. Bu sorulardan bazıları şunlardır:

Şehirler arası taşımacılık süresi neye göre değişmektedir?                                

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şehirlerarası taşıma hizmetimizin süresi taşınacak mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Şehirler arası taşıma hizmeti çalışma saatleriniz neye göre belirlenmektedir?      

Müşterilerimizin belirttiği sürede şehirlerarası taşıma hizmetimizi tamamlamak için gece gündüz demeden esnek saatlerde çalışmaktayız.

Şehirler arası taşıma hizmeti ücretleriniz ne kadardır?       

Şehirlerarası ev, iş yeri ve ofis gibi mekânların taşıma hizmeti ücretlerimiz mesafeye ve eşya kapasitesine göre değişiklik göstermektedir.

Şehirler arası taşıma hizmetinizde herhangi bir aksaklık durumunda neler yapıyorsunuz?                                 

Şehirlerarası taşıma hizmetimizde araçlarımızda herhangi bir sorun yaşanması durumunda yedek araçlarımız devreye girmektedir.

Şehirler arası taşıma hizmetinizde en fazla hangi hizmeti veriyorsunuz?      

Şehirlerarası taşıma hizmetimizle daha çok ev ve iş yeri taşıma hizmeti vermekteyiz.