Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41
0537 667 33 41
7/24 Hizmetinizdeyiz
Mamak/Ankara

Ankara Parça Eşya Taşıma

Son Yazılar

İletişim

  • Karapürçek Mah. 380. Sk. No: 8/15
    Altındağ/Ankara
  • [email protected]
  • 0537 667 33 41
  • 0536 349 73 98
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
parca-esya-ust

Farklı mekânların kullanılmayan veya fazla olan eşyalarının taşınması için birçok nakliyat firması Ankara parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Nova nakliyat olarak yılların deneyimiyle birlikte müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda parça eşya taşıma hizmetini büyük bir özenle yapıyoruz. Ev, iş yeri, ofis ve mağaza gibi yerlerde kullanılmayan ya da başka yere nakledilecek eşyaları hem şehir içi hem de şehirlerarası taşıma hizmetini vermekteyiz.

Geniş araç filolarıyla kısa sürede parça eşya taşıma hizmetini şehir içi ve şehirlerarası şeklinde sigortalı olarak taşıyoruz. İş yeri ve mağazaların farklı şubesinde kullanılacak olan eşyalar parça olarak hasar görmeden müşterinin belirttiği sürede taşıma işlemi tamamlanır. Nakliyat firması olarak ağır sanayide kullanılan eşyaları özelliklerine uygun olarak paketleyerek taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Parça Eşya Taşımanın Püf Noktaları

Ev, iş yeri, ofis ve mağaza gibi yerlerde kullanılmayan ya da başka yere gönderilmesi gereken Ankara parça eşya taşıma hizmetini veren nakliyat firmaları kesintisiz olarak vermektedir. Parça eşya taşınırken profesyonel nakliye elemanlarımız eşyaları özelliğine göre paketleyerek taşır. Paketleme aşaması tamamlanan parça eşyalar farklı eşya grubuyla aynı araçla taşınmaktadır. Birçok kişi parça eşyaların şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetini belirttiği sürede firmamızla birlikte yapmaktadır.

Güvenilir ve sigortalı taşıma hizmeti veren bir nakliyat firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak parça eşya taşıma hizmetini yapıyoruz. Nakliyat firmamız parça eşya taşıma hizmeti esnasında hasar gören eşyaları güvence altına almaktadır.

Ankara Parça Eşya Taşımanın Riskleri

Nakliye hizmetlerinin en riskli olan hizmeti Ankara parça eşya taşıma hizmeti olduğundan dolayı firmamız bu hizmeti büyük bir özenle yapmaktadır. Parça eşya taşıma hizmeti taşınma esnasında eşyanın başka eşyalarla karışma durumundan dolayı büyük risk taşımaktadır. Taşınacak parça eşyalar firmamız çalışanları tarafından kayıt altına alınarak ve barkodlanarak işaretli bir şekilde taşınmaktadır.

Barkodlu parça eşya taşıma ile güvenilir bir şekilde müşterilerimizin parça eşyalarını belirttikleri sürede istekleri doğrultusundaki adreslere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Parça eşya taşıma hizmetinin bir diğer riskli durumu eşyanın hasar görme riskidir. Sigortalı parça eşya taşıma hizmetini veren firmamız eşyaların hasarsız ve güvenilir bir şekilde taşınması işlemini sağlar.

Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmeti Ücreti

Ev, iş yeri ve ofislerde kullanılan eşyaların farklı sebeplerle şehir içi ve şehirlerarası Ankara parça eşya taşıma hizmetini veren firma olarak oldukça sıklıkla tercih edilmekteyiz. Deneyimli firma olarak uygun fiyatlarla parça eşya taşıma hizmetini vermekteyiz. Parça eşya taşıma hizmetini düşük ücretlerle toplu olarak taşıdığımız için birçok ev ve iş yeri sahibi müşterilerimizin ilk tercihi durumundayız. Nova nakliyat olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak şehir içi ve şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetini yapıyoruz.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Farklı mekânların sıklıkla tercih ettiği parça eşya taşıma hizmeti ile ilgili sıkça sorulan sorular şunlardır:

Parça eşya taşıma hizmetini diğer taşıma hizmetlerinden ayıran yönler nelerdir?        

Firma olarak parça eşya taşıma hizmetini diğer taşıma hizmetlerinden daha seri yapmaktayız. Parça eşya taşıma hizmeti diğer taşıma hizmetlerine göre daha çok tercih edilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmetini ne aralıklarda vermektesiniz?                           

Nakliyat firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda parça eşya taşıma hizmetini haftanın her gününde veriyoruz.

Parça eşya taşıma hizmeti ücretleri neye göre belirlenmektedir?

Ev, iş yeri ve ofis gibi mekânlarında fazla olan ya da kullanılmayan eşyaları uygun fiyatlarla taşımaktayız.

Parça eşya taşıma hizmeti sigortalı olarak mı verilmektedir?                      

Firmamız herhangi bir olası hasara karşı parça eşya taşıma hizmetini sigortalı olarak yapmaktadır.

Parça eşya taşıma hizmeti nasıl yapılır?                   

Birçok ev, iş yeri ve ofis sahibinin tercih ettiği parça eşya taşıma hizmetini şehir içi ve şehirlerarası olarak yapmaktayız.