Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41
0537 667 33 41
7/24 Hizmetinizdeyiz
Mamak/Ankara

Ankara Ofis Taşımacılığı

Son Yazılar

İletişim

  • Karapürçek Mah. 380. Sk. No: 8/15
    Altındağ/Ankara
  • [email protected]
  • 0537 667 33 41
  • 0536 349 73 98
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ofis-tasima-ust

Nakliyat firmalarının en çok hizmet verdiği alanlarından biri olan Ankara ofis taşımacılığı profesyonel olarak yapılması gereken bir hizmettir. Nova nakliyat olarak ofis taşımacılığını büyük bir titizlikle profesyonel olarak yapmaktayız. Ofis eşyalarının muhafaza edilerek özenli bir şekilde paketlemesini sağlayan deneyimli elemanlarımız kısa sürede ofis eşyalarını taşınacak hale getirir.

Firmamız asansörlü nakliyat kullanarak verdiği ofis taşımacılığı hizmeti müşterilerin memnuniyeti ön planda tutularak yapılmaktadır. Müşterinin belirttiği süre içinde ofis eşyalarının eşya özelliklerine göre paketlenerek asansörlü taşımayla geniş araç filolarına taşıyan firma elemanlarımız kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Haftanın her günü taşımacılık hizmeti veren firmamız şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığını profesyonel olarak yapmaktadır.

Ofis taşımacılığında eşya paketleme hizmeti çok önemli olduğundan dolayı eşya paketleme işlemi ofisteki eşyaların özelliklerine göre elemanlarımız tarafından uygun ekipmanlarla yapılmaktadır.

Ankara Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ofis sahiplerinin talepleri doğrultusunda hareket eden firmamız ofis taşımacılığı hizmetini özenli bir şekilde yapmaktadır. Ofisin türü ve kapasitesine göre ambalajlama hizmeti veren firmamız ofis eşyalarını koruyarak ofis taşımacılığı işlemini gerçekleştirmektedir. Firmamızın deneyimli elemanları tarafından ofis eşyaları toparlanıp özelliklerine göre paketlendikten sonra asansörlü sistemle araçlara yerleştirilip belirtilen sürede ofis taşımacılığı tamamlanır.

Sigortalı olarak yapılan ofis taşımacılığı hizmetinde ofiste bulunan eşyalar firmamızın güvencesi altında hasarsız bir şekilde taşınır. Ofis eşyaları taşınma esnasında herhangi bir olası kazaya karşı korunması için sigortalı taşımacılık gerçekleştiren firmamız müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet veren ofislerin taşınması uğraştırıcı ve detaylı bir hizmet olduğundan dolayı firmamızın çalışanları müşterilerimizin isteği üzerine öncelikle ofisteki eşyaları inceleyerek uygun ambalaj seçimine karar verdikten sonra taşıma işlemlerine geçer.

Müşterilerin isteği doğrultusunda eşya ambalaj seçimi yapıldıktan sonra ofis eşyalarının paketlenmesine geçilir. Paketlenen ofis eşyaları güvenilir bir şekilde asansörlü sistemle araçlara yerleştirilip ofis taşımacılığı gerçekleştirilir.

Ankara Ofis Taşımacılığı Ücretleri

Nakliyat firmalarının en çok yaptığı taşıma türü olan Ankara^ofis taşımacılığı detaylı ve yorucudur. Ofis taşımacılığı ücretleri firmamızın politikaları gereği ofisin kapasitesine ve taşınacak mesafeye göre farklılık göstermektedir. Şehir içi ofis taşımacılığı fiyatları şehirlerarası ofis taşımacılığı fiyatlarına göre çok daha uygundur. Geniş ve katlı olan ofislerin taşıma ücretleri küçük kapasiteli ofislerin taşımacılık ücretlerine göre daha pahalıdır.

Ofislerin taşıma hizmetini yıllardır yapan bir firma olarak müşterilerin bütçesine göre hizmet vermekteyiz. Firmamız uzun yıllardır ofis taşımacılığı hizmeti veren bir firma olduğundan dolayı tüm müşterilerin memnuniyetiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Ofis Taşımacılığında Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?

Ofis sahiplerinin iş ya da yer değişikliğinde sıklıkla destek aldığı Ankara ofis taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından uygun ekipmanlarla yapılmaktadır. Nova nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek kısa sürede ofis taşımacılığı işini tamamlıyoruz. Müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket edip müşteriye göre hizmet verdiğimizden dolayı herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Firmamız deneyimli ve uzman ekibiyle birlikte ofis taşımacılığında ortaya çıkan herhangi bir sorun durumunda anında çözüm üreterek ofis taşımacılığı işlemini kısa sürede tamamlamaktadır.

Ânkara Ofis Taşımacılığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İş ya da iş yeri değişikliği dolayısıyla yapılan Ankara ofis taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Ofis taşımacılığı hakkında merak edilen sorular şunlardır:

Ofis taşımacılığı hizmeti ortalama ne kadar sürede tamamlanır?                       

Firma olarak imkânlarımız doğrultusunda ofis taşımacılığı hizmetini müşterilerimizin belirttiği sürede yapmaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmeti ücretleri neye göre belirlenmektedir?                 

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak firma olarak ofis taşımacılığı hizmetini müşterilerimizin bütçesine uygun olarak belirliyoruz.

Ofis taşımacılığı hizmetinde karşılaşılan sorunlar nelerdir?                                     

Nakliyat işini en iyi şekilde yapmaya çalıştığımız için ofis taşımacılığı hizmetinde herhangi bir sorun yaşamamaktayız.

Ofis taşımacılığında asansörlü taşıma hizmeti var mı?                                        

Firma olarak müşterilerimizin eşyalarının hasar görmemesi için ofis taşımacılığı hizmetini asansörlü taşımacılık şeklinde yapıyoruz.

Ofis taşımacılığı hizmetinde firmanızın güvencesi var mı?

Ofis taşımacılığı hizmetinde müşterilerimizin eşyalarını sigortalı olarak taşımaktayız.