Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41
0537 667 33 41
7/24 Hizmetinizdeyiz
Mamak/Ankara

Ankara Evden Eve Nakliyat

Son Yazılar

İletişim

  • Karapürçek Mah. 380. Sk. No: 8/15
    Altındağ/Ankara
  • [email protected]
  • 0537 667 33 41
  • 0536 349 73 98
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
evden-eve-ust

Ev taşıma işini üstlenen Ankara evden eve nakliyat firmaları güvenilir ve hızlı taşıma sağlar. Haftanın her günü hizmet veren evden eve nakliyat firmaları ev taşımacılık hizmetini geniş araç filolarıyla yapmaktadır. Uzman ve deneyimli ekipleriyle ev sahiplerinin evlerini belirtilen sürede taşımaktayız. Evden eve nakliyat firmamızın işinde uzman elemanları evdeki eşyaları özelliğine göre paketleyerek kısa sürede taşıma aşamasına getirir.

Evdeki cam, porselen gibi kırılabilecek eşyalar korunmalı ambalajlar ile birlikte Nova nakliyat firması olarak deneyimli ekiplerimiz tarafından özenle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir. Ev sahipleri şehir içi ve şehir dışında ev taşıma işlemini istedikleri sürede evden eve nakliyat firmamız aracılığıyla birlikte yaparlar.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmalarının Çalışma Saatleri

Ev taşıma işlemini kurumsal olarak yapan Ankara evden eve nakliyat firmalarının çoğu haftanın her günü her saatte ev taşıma hizmeti vermektedir. Deneyimli ve uzman ekiplerle çalışan evden eve nakliyat firmaları günün her saatinde hizmet verebilecek kapasite ve araçlara sahiptir. Gece gündüz demeden geniş araç filolarıyla hizmet veren evden eve nakliyat firmamız bazen aynı binadaki evlerin taşınma işini yaparken bazen de şehir içi ve şehir dışındaki evlerin taşınma işini üstlenmektedir.

Evden eve nakliyat firmamız ev taşıma hizmetini iş bölümü yaparak aşamalı bir şekilde yapar. Ev eşyaları paketleme işlemi önce yapılırken asansörlü taşıma işlemi en sonda yapılmaktadır. İş bölümü olarak yapılan ev taşıma hizmeti kısa sürede seri bir şekilde tamamlanır.

Evden Eve Nakliyat Firmalarının Çalışma Prensipleri

Birçok ev sahibinin ev taşırken hizmet aldığı Ankara evden eve nakliyat firmamız yaptığı hizmetleri kurumsal olarak yapmaktadır. Ev sahiplerine güvenle hizmet veren evden eve nakliyat firmamız ev taşıma hizmetini sigortalı olarak yapmaktadır. Taşıma hizmetini belirtilen sürede tamamlayan evden eve nakliyat firmamız işinde uzman ekiplerle birlikte ev sahiplerinin memnuniyeti doğrultusunda hizmet verme anlayışına sahiptir.

Ev sahiplerine güvenilir bir taşıma hizmetinin güvencesini veren Nova nakliyat firması olarak ev eşyalarının taşınma esnasında hasar görmesi durumunda taşıma sigortası kapsamında oluşan maddi zararı kendimiz karşılıyoruz. Evden eve nakliyat firması olarak ev taşıma hizmetini evlerin eşya kapasitesine göre tek ev ya da ikili üçlü ev şeklinde de yapıyoruz. Küçük evlerin taşınma işlemini genellikle üç ya da dört ev olarak geniş araç filolarıyla yaparak evden eve nakliyat firmaları kısa sürede taşınma işlemini sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Firmalarının Taşıma Ücretleri

Ev taşıma işini haftanın her günü yapan Ankara evden eve nakliyat firması olarak ev taşıma ücretlerini taşınacak evin eşya kapasitesine ve mesafeye göre farklı fiyatlarla yapmaktayız. Eşya kapasitesi fazla olan geniş evlerin taşıma ücretleri eşya kapasitesi az olan küçük evlerin taşıma ücretlerinden daha yüksektir. Şehir içi evden eve taşımacılık fiyatları şehir dışı evden eve taşımacılık fiyatlarına göre daha uygundur.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Birçok ev sahibinin evden eve nakliyat firmamız hakkında merak ettiği birçok konu bulunmaktadır. Bu konulardan bazıları şöyledir:

Evden eve taşımacılık hizmeti sigortalı mıdır?

Evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız taşıma hizmetini sigortalı olarak yapmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmamızın çalışma saatleri neye göre ayarlanır?          

Ev taşıma hizmetini veren evden eve nakliyat firmamız haftanın her günü ve saatinde hizmet verdiğinden dolayı taşıma hizmetini müşteriye göre istenilen saatte yapar.

Evden eve taşıma hizmetinde asansörlü taşıma hizmeti de var mı?

Evden eve taşımacılık hizmetini veren firmamızda asansörlü taşıma hizmeti bulunmaktadır.

Ev taşıma hizmetine eşyaların taşındıktan sonra kurulum ve montaj hizmeti de dahil mi?                     

Evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak eşyaların kurulum ve montaj işlemini de yapıyoruz.

Evden eve taşımacılık hizmetinde taşıma ücretleri neye göre belirlenmektedir?                         

Evden eve taşımacılık hizmeti veren firma olarak taşıma ücretini eşya kapasitesine ve mesafeye göre belirliyoruz.