Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41Nova Evden Eve Nakliyat - 0537 667 33 41
0537 667 33 41
7/24 Hizmetinizdeyiz
Mamak/Ankara

Ankara Eşya Depolama

Son Yazılar

İletişim

  • Karapürçek Mah. 380. Sk. No: 8/15
    Altındağ/Ankara
  • [email protected]
  • 0537 667 33 41
  • 0536 349 73 98
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
esya-depolama-ust

Ev ve iş yerlerinde fazla olan ya da kullanılmayan eşyalar nakliyat firmalarının Ankara eşya depolama hizmeti ile şehir içi ve şehirlerarası taşınır. Nova nakliyat olarak ev, villa, ofis ve mağaza gibi mekânların bir kullanılmayan ve stoklanması gereken eşyaları müşterilerin isteği doğrultusunda istenilen yerde depolanması hizmetini vermekteyiz. Gece gündüz demeden kesintisiz olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre eşya depolama hizmetini sigortalı olarak yapmaktayız.

Sigortalı olarak şehir içi ve şehirlerarası eşya depolama hizmetini işinde uzman elemanlarımızla yapıyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası eşya depolama hizmetinde taşıma esnasında asansörlü taşıma ile paketlenmiş eşyalar taşınarak müşterinin istediği depoda depolanır. Kesintisiz olarak hizmet veren firmamız her tülü eşyanın depolama hizmetini profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Eşya Depolama Aşamaları

Nakliyat firması olarak Ankara eşya depolama hizmetinin tüm aşamalarını profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Deneyimli elemanlarımız depolanacak eşyaların özelliklerine göre eşyaların paketlenmesi uygun ekipmanlarla yapıp geniş araç filolarıyla taşınarak uygun depolarda depolanmaktadır. Depolanacak eşyaların özelliklerine göre gruplandırarak uygun depolara şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmeti ile aktarılarak firmamızın deneyimli ekipleri tarafından depolanır. Firmamızda demir eşyalar farklı ambalajlarda paketlenip depolanırken cam eşyalar farklı ambalajlarda depolanır.

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak şehir içi ve şehirlerarası depolarda eşyalar paketlenip haftanın her gününde depolanır. Eşya depolama hizmeti aynı binada yapılacağı gibi şehir içi ve şehirlerarasında da yapılmaktadır. Farklı birçok eşya kendi özelliklerine göre aynı depoda farklı ambalajlarda firmamızın işinde deneyimli ekipleri tarafından sigortalı olarak depolanmaktadır.

Eşya Depolamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşya depolama hizmetlerini kesintisiz olarak yapmaktayız. Eşya depolama hizmetini yaparken eşyaların özelliğine ve deponun durumuna göre yapıyoruz. Nemli ve bakımsız depolarda eşya depolama hizmeti sağlıksız olacağından dolayı deneyimli ekiplerimiz eşya depolama hizmeti vermeden önce deponun fiziki durumunu kontrol etmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda önceden deponun fiziki şartlarını kontrol edip depoyu uygun duruma getirerek aşama aşama eşya depolama hizmetini yapmaktadır.

Eşyaların özelliklerini kaybetmemeleri ve bozulmamaları için uygun ambalajlarla paketlenerek depolamaları yapılır. Depolanacak eşyaların önceden ayıklanması ve kendi özelliğine göre ambalajlar konulması gerekir. Farklı özelliklere sahip eşyaların depolanma süresi eşyaların özelliklerine göre farklılık gösterir.

Ankara Eşya Depolama Ücretleri

Ev, iş yerleri ve ofislerde fazla olan ya da kullanılmayan malzemelerin Ankara eşya depolama ücretleri eşyanın ağırlığına ve özelliğine göre farklılık göstermektedir. Evlerde kullanılmayan ya da mevsimlik kullanılabilecek birçok eşya özelliklerine göre firmamızın deneyimli elemanları tarafından paketlenerek asansörlü taşıma ile taşınmaktadır. Taşınan eşyalar Nova nakliyat firmasının deneyimli ekipleri tarafından nemsiz ve kuru depolarda uzun süre saklanmak üzere depolanmaktadır. Firma olarak en uygun fiyatlarla müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak eşya depolama hizmetini vermekteyiz. Eşya depolama esnasında karşılaşılacak her sorunda firmamız sigortalı taşımacılıkla eşyaları güvence altına alarak eşya depolama hizmetini vermektedir.

Ankara Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ev ve iş yerleri sahiplerinin Ankara eşya depolama hakkında merak ettiği sorular şunlardır:

Eşya depolama hizmeti süresi neye göre belirlenmektedir?                 

 

Eşya depolama hizmetini belirtilen sürede yetiştirmek için aşama aşama olarak yapmaktadır.

 

Eşya depolama hizmetinin ücretleri nasıldır?         

 

Firma olarak eşya depolama ücretlerini müşterilerimizin bütçesine göre ayarlıyoruz.

 

Eşya depolama hizmetinde en sık rastlanabilecek sorun ne olmaktadır?                 

 

Firmamız tarafından yapılan eşya depolama hizmeti esnasında en çok rastlanan sorun eşya depolanacak alanın uygun olmamasıdır. Firmamızın deneyimli ekipleri uygun olmayan depoları onararak eşya depolama hizmetini yapar.

 

Eşya depolama hizmeti sigortalı mı yapılmaktadır?

 

Firmamız eşya depolarken eşyaları firma güvencesinde sigortalatmaktadır. Böylece taşınma ve depolanma esnasında hasar gören eşyaları güvence altına almaktadır.

 

Eşya depolama hizmeti haftanın hangi günlerinde verilmektedir?            

 

Firmamız eşya depolama hizmetini kesintisiz olarak haftanın her gününde müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak yapmaktadır. Gece gündüz demeden hizmet veren firmamız müşterilerin müsaitlik durumuna göre çalışmaktadır.